Dlaczego nie wyobrażam sobie życia bez internetu mobilnego?

Jest przy mnie zawsze – kiedy śpię, kiedy się kąpię, kiedy robię zakupy, kiedy pracuję i kiedy bawię się z Kubą. Kto? Telefon i mobilny internet.

Dlaczego mobilny internet jest dla mnie tak ważny?

Wydaje mi się, że jest to ściśle powiązane z prowadzeniem bloga. Pewna jestem, że żadna blogerka nie wyobraża sobie życia bez internetu mobilnego. Dlaczego? To proste. Prowadzenie fan page, Instagram i inne portale społecznościowe. Chcąc nie chcąc z “fanami” trzeba mieć stały kontakt, a kiedy przykładowo wyjeżdżamy na kilka dni i nie zabieramy ze sobą laptopa – Bogu dziękujemy za internet mobilny.

Mało tego – jak wiadomo, afery zdarzają się wszędzie, czasami (a zazwyczaj przeważnie) nie mają one głębszego sensu. Jednak reagować trzeba szybko tym bardziej, że zdarza się tak, że ktoś wyładowuje swoje negatywne emocje na innych ludziach, którzy czytają Twojego bloga.

Nie da się ukryć, że współprace są nieodłączną częścią blogowania. Zarówno blogerzy, jak i firmy, czy agencje – oczekują szybkiego i płynnego odpowiadania na wiadomości. Kiedy jesteśmy po za domem nie zawsze jest to możliwe. I właśnie dlatego mobilny internet dostaje po raz kolejny buzi w czółko.

Zresztą, jak każdy zdrowy człowiek uwielbiam sobie poprzeglądać “internety” przed snem. Czasami zamiast pracować – przez naprawdę długie minuty przeskakuję ze strony na stronę oglądając różnego rodzaju memy i śmieszne obrazki. I to kolejna zaleta internetu mobilnego – zamiast siedzieć w łóżku z laptopem, mogę leżeć sobie wygodnie z telefonem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.