WILLA BARBARA – IDEALNE MIEJSCE NA TWOJE WYMARZONE WAKACJE WE WŁADYSŁAWOWIE.

Nadchodzą wakacje i coraz więcej z Was pyta o mnie o jakieś sprawdzone miejsce, w którym z rodziną mogłoby spędzić swój urlop. Ma być miło, ma być ładnie, ma być tanio i blisko morza. Takie miejsce jest tylko jedno – Willa Barbara.

Mogłabym być zła i niedobra, a co za tym idzie – w takiej sytuacji wklepać w klawiaturę frazę: “tanie noclegi Władysławowo“, a następnie wysłać komuś z Was pierwszy, lepszy link do kwater i napisać, że to świetne miejsce. Nigdy jednak nie miałam z zwyczaju praktykowania takich zachowań. Co z tego, że ślepo poleciłabym jakieś miejsce, ktoś z Was rzeczywiście by się tam zatrzymał, jednak nie byłby zadowolony, bo miejsce okazałoby się totalną klapą? Oczywiście, pretensje byłyby do mnie (i ktoś z Was miałby całkowitą rację!), bo przecież poleciłam to miejsce. Straciłabym na wiarygodności. Dlatego z reguły nie polecam rzeczy niesprawdzonych, ani takich, które nijak mają się do mojego gustu. A kiedy rzeczywiście coś jest nie tak – bez krępacji o tym pisze, za co już kilkakrotnie oberwało mi się po łapkach. Dodatkowo uważam, że polecanie miejsca na wymarzone wakacje, wiąże się z o wiele większą odpowiedzialnością, niżeli polecanie zabawek dla dzieci, czy ubrań. Dlatego jeżeli szczerze mam polecić Wam miejsce na wakacje we Władysławowie, powiem tylko dwa słowa.

yyy

WILLA BARBARA

Dlaczego akurat tutaj? Przede wszystkim dlatego, że doskonale znam zarówno to miejsce, jak i jego właścicieli. Willa Barbara znajduje się dokładnie 150 metrów od mojego bloku – same centrum Władysławowa. Niemal codziennie robię zakupy w sklepie, który mieści się na parterze tej willi (polecam pieczone bułki!). Miejsce jest przyjazne zarówno osobom starszym, jak i rodzinom z małymi dziećmi – to specjalnie dla nich na terenie obiektu znajdują się dwa place zabaw (jeden wewnątrz, drugi na dworze).

 

Jak już wspomniałam, Willa Barbara mieści się w samym centrum Władysławowa. Co za tym idzie – do plaży macie około 300 metrów, do dworców PKS i PKP około pięciuset metrów, do Kościoła około kilometra. Dookoła dyskonty, osiedla z placami zabaw dla dzieci, trasy rowerowe, bankomaty, wesołe miasteczko. Na terenie samego obiektu parking, jeżeli zdecydujecie się przyjechać na wakacje samochodem. W Will Barbara znajduje się dziesięć pokoi, zaopatrzonych w telewizję, internet, sprzęt plażowy, oraz łazienkę z prysznicem. Wszystko czyste, zadbane. Jeśli zdecydujecie się na apartament, macie również salon z aneksem kuchennym, jeżeli wolicie sami gotować posiłki, niżeli wydawać je w barach, czy restauracjach. Co moim zdaniem istotne – właściciele Willi chętnie służą radą i pomocą. Dlaczego to takie ważne? Nie ukrywajmy, nikt z nas nie chciałby wynajmować pokoju, czy apartamentu u kogoś, kto jest nadąsanym gburem i traktuje nas z góry. Co ciekawe, na parterze Willi Barbara znajduje się sklep ogólnospożywczy, który oczywiście jest w posiadaniu właścicieli. Codziennie rano kupicie tam pyszne, świeże bułki – idealne na śniadanie, czy jako przekąska podczas wypoczynku na plaży.

Z całą pewnością interesują Was ceny pobytu w Willi Barbara. Nic dziwnego – każdy chce odpocząć w miłym miejscu nie płacąc za to jak za wycieczkę do Australii, czy inny zakątek świata. I tutaj nieco Was zaskoczę – ceny są niskie. Moim skromnym zdaniem – biorąc pod uwagę położenie obiektu – BARDZO NISKIE. Po za wakacjami (czyli od września do końca czerwca) za pokój zapłacicie trzydzieści złotych. Z kolei w szczycie sezonu (lipiec-sierpień) ceny wahają się od pięćdziesięciu do sześćdziesięciu złotych od osoby za dobę. Oczywiście można się zdecydować również na apartament – szczegółowy cennik znajdziecie TU (klik). Biorąc pod uwagę lokalizację (a jest ona szczególnie ważna, kiedy na wakacje wybieramy się z dziećmi) ceny są naprawdę świetne.

Widok z okna jednego z pokoi. Tak, tak – za tym laskiem jest plaża!

Mogłabym długo pisać o niewątpliwych zaletach tego miejsca i jego położenia. Ograniczę się jednak do zaproszenia Was na oficjalną stronę Willi Barbara (KLIK), oraz ich nowo powstały fan page na Facebooku (KLIK).

Podsumowując – pytając mnie o idealne miejsce na wakacje we Władysławowie, możecie spodziewać się tylko jednej odpowiedzi – Will Barbara. I gdyby ktoś był ciekawy – nie, nikt mi za ten wpis nie zapłacił, nie ma on charakteru reklamy. Najzwyczajniej w świecie wychodząc na przeciw Waszym pytaniom polecam coś, co moim zdaniem jest godne polecenia. A Willa Barbara z całą pewnością jest takim miejscem.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Zwykła Matka pisze:

    No mnie zachęciłaś :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.