INSPIRACJE DLA DOMU

Każda z nas marzy o pięknym, wypełnionym stylowymi dodatkami mieszkaniu, urządzonym wedle własnych upodobań. Niestety, nie każda może sobie na taki komfort pozwolić, szczególnie kiedy główną przeszkodą jest domowy budżet. Czy da się to przeskoczyć?

Wszelkiego rodzaju inspiracje dla domu są jedną z rzeczy, które najchętniej przeglądam na portalu Pinterest. Uwielbiam zatracać się w różnych wnętrzach i marzyć o tym, że kiedyś staną się szczęśliwą właścicielką własnego mieszkania, które urządzę tak jak będę miała na to ochotę. Uwielbiam podpatrywać, jak inni ludzie zaaranżowali swoje wnętrza, kocham ciekawe i praktyczne rozwiązania. To własnie dzięki różnym inspiracjom dla domu wpadłam na pomysł piętrowego łóżka, które stoi teraz w moim pokoju.

Inspiracje dla domu

Marzy Ci się cudowna kołyska? Stylowy stojak na wino? A może półka z opasek zaciskowych? Niech zgadnę, Twoje zakupy tych mega produktów powstrzymuje jedynie Twój budżet? Nic straconego. Stylowe i cudowne nie zawsze oznacza drogie – tym bardziej, że wiele rzeczy jesteśmy stworzyć sami w domowym zaciszu.

Mnie kiedyś, kilka lat temu marzyły się marynistyczne pościele dla mnie i Kuby. Kiedy przeglądałam internet w poszukiwaniu czegoś idealnego z ogromną rezygnacją wciskałam czerwony krzyżyk na przeglądarce – ceny po prostu powalały mnie na kolana. Okazało się, że wystarczy kupić materiały, nici i wstążki, wyciągnąć z szafy maszynę – a wymarzona pościel stała się rzeczywistością. Podobnie było z białym regałem ze skrzynek. Długo podpatrywałam różnego rodzaju inspiracji w internecie zanim odważyłam się spróbować stworzyć własny mebel.

Pięknym dom niskim kosztem

Spójrzmy prawdzie w oczy – wyszukane dodatki kosztują czasami sporo. Kiedy podliczymy koszta produktów, które potrzebne są nam do zrobienia czegoś podobnego w domowym zaciszu – wychodzi dużo mniej. Owszem, dochodzi tutaj praca, czasem męcząca, czasem długa. Czy nie większa jest jednak satysfakcja z podziwiania czegoś, co stworzyliśmy własnymi rękoma? Przecież włożyliśmy w to serce, poświęciliśmy swój cenny czas na realizację planu.

Uwierzcie mi, nic nie smakuje lepiej. Co innego czułam kiedy skręcałam meble z Ikei, a co innego kiedy tworzyłam regał z drewnianych skrzynek. I nawet nie wpadłabym na tak cudowny pomysł, gdybym nie przeglądała różnych inspiracji dla domu.  Obecnie w internecie aż roi się od różnego rodzaju stron, na których możemy spotkać inspiracje, które zmotywują nas do stworzenia czegoś własnego. I bez względu na to, czy będzie to buda dla psa, regał, czy nawet fajna doniczka – satysfakcja i radość są po prostu gwarantowane.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. Tamara Tur pisze:

    Fajny blog, na pewno będę zaglądać.
    Ja interesuję się modą, wiem jak się korzystnie ubrać, ale np. jestem jakaś ułomna jeśli chodzi o dekorowanie wnętrz. Także przyda mi się podejrzeć ten dział ;) No i oczywiście tematy związane z macierzyństwem są zawsze ciekawe :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.