“MAŁY SUPERBOHATER” – KONKURS Z FUNIDELIA.PL

Masz w domu małego superbohatera? Weź udział w konkursie i wygraj bon o wartości 250 zł, dzięki któremu spełnisz marzenie swojego dziecka i pozwolisz mu zostać postacią z kreskówki!

Każdy z nas w dzieciństwie marzył o tym, by zostać superbohaterem. Ja z wypiekami na policzkach śledziłam losy Czarodziejki z Księżyca, aby po latach uświadomić sobie, że tak naprawdę jestem tylko niezdarną i uroczą pandą. Moje dziecko z kolei najbardziej na świecie lubi Gexona z Pidżamersów i jest on jego ulubionym superbohaterem.

I tak oto na pomoc przybył nam sklep Funidelia, który pomógł nam spełnić marzenia i który w swojej ofercie ma zarówno przebrania dla dzieci, jak i kostiumy dla kobiet. W każdej chwili przeciętna mama może zamienić się w silną Wonder Woman, dziecko może stać się nawet zajączkiem wielkanocnym. Asortyment tak spory, że ogranicza nas chyba jedynie wyobraźnia.  Tego typu przebrania sprawdzą się nie tylko podczas balu przebierańców – mogą być świetną piżamą czy elementem fajnej sesji zdjęciowej, której efekty po latach będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy.

Tym sposobem Kuba wcisnął się w strój Pj Masks, który świeci w ciemności! Niestety, sama maska nie przypadła mu do gustu, jednak wynika to raczej z tego, że Kuba nie lubi wszelkiego rodzaju nakryć głowy. Ja z kolei spełniłam swoje marzenie i stałam się najfajniejszą pandą w mieście! Uwierzcie mi na słowo, że kiedy pierwszy raz oboje przebraliśmy się w swoje stroje – oboje nie mogliśmy przestać się śmiać, a Kuba stwierdził, że kiedy będzie duży to wskoczy w mój strój pandy. Jego plan jednak się nie uda – planuję nieco przerobić swoje przebranie i zrobić z niego uroczą bluzę z pandowym kapturem.

KONKURS

Z racji tego, że już za kilka dni Święta Wielkanocne – mamy dla Was świetny prezent. Jeśli Twoje dziecko pragnie zostać superbohaterem – weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest bon w wysokości 250 zł do wykorzystania na Funidelia.pl. A może to Ty spełnisz swoje marzenie z dzieciństwa i zostaniesz Wonder Woman?

Zasady konkursu:

  1. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 250 zł do wykorzystania na Funidelia.pl i nie podlega ona wymianie na gotówkę.
  2. Sponsorem nagrody jest Funidelia.pl.
  3. Bawimy się od 10 kwietnia do 17 kwietnia do północy.
  4. W komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku napisz, jakim superbohaterem chciałoby zostać Twoje dziecko.
  5. Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób lubiących Fan Page Mama Kubusia i Funidelia.
  6. Będzie nam bardzo miło, jeśli puścicie w świat informację o konkursie i zaprosicie do zabawy znajomych.
  7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.