NIEZWYKŁE OPOWIEŚCI PANDY | KONKURS

Doskonale wiecie, że już jakiś czas temu Kuba zaraził się ode mnie miłością do pand i wszystkiego, co z nimi związane. Jednym z jego urodzinowych prezentów były trzy książki, których głównym bohaterem jest… właśnie panda!Zdumiewające opowieści pandy

Mimo tego, że ta książka ma zaledwie czterdzieści stron – jest zupełnie wyjątkowa. Pewnego dnia sąsiadem dzieciaków zostaje wielka panda o imieniu Tafla. Każdemu z trójki maluchów opowiada ona wyjątkowe opowieści, a całość zostaje dodatkowo ujęta w cudowne, akwarelowe rysunki. Rabuś obdarowany przez biedaka, mnich z trudną przeszłością i rolnik świadomy tego, że pech i szczęście trudno rozłączyć – te opowieści płynące z ust olbrzymiej pandy zawierają naprawdę ciekawe morały.


Panda i duchy

Kolejna część przygód trójki przyjaciół i olbrzymiej pandy, która tym razem ma miejsce w czasie Halloween. Szczęśliwe dzieci zebrały mnóstwo smakołyków, jednak Tafla ma dla nich wyjątkową niespodziankę – usłyszą wyjątkową historię, która spodoba się każdemu czytelnikowi.


Panda i mądrości zen

Najnowsza część przygód pandy i dzieciaków miała premierę we wrześniu tego roku i muszę przyznać, że moim zdaniem jest najlepsza. Pełna ciekawych opowieści, ale i przede wszystkim morałów, które wyciągnie nawet pięciolatek. Dobroć, dzielnie się, cierpliwość – tego wszystkiego można nauczyć się podczas przygody z pandą.


O książkach celowo napisałam tylko zdawkowo, ponieważ nie chciałabym zepsuć zabawy tym, którzy dopiero po nie sięgną. Wszystkie książki wydane zostały przez Wydawnictwo Debit.

Panda i mądrości zen
Panda i duchy
Zdumiewające opowieści pandy


Konkurs

Mam dla Was pakiet tych trzech książeczek! Wystarczy, że w komentarzu pod plakatem konkursowym (tutaj) wrzucicie narysowaną przez Wasze dziecko… PANDĘ! :) Koniecznie napiszcie też imię i wiek dziecka, które wykonało pracę. Zaznaczam, że dzieciom, które nie ukończyły jeszcze 3 roku życia mogą pomagać rodzice (pomagać, ale nie wykonywać rysunek za nie). Bawimy się od dzisiaj do 31 października, a najładniejszą pandę i tym samym zwycięzcę wybierze mały miłośnik pand – Kuba!

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Agnieszka Mroczek pisze:

    ? no to muszę przypilnować Zuzię ?

  2. Świetne książki, cieszę się że zobaczyłaś je u mnie :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.