Zapanuj nad swoim życiem. Nadchodzi rewolucja w sposobie organizowania czasu.

Jest wiele aplikacji i gotowych terminarzy przeznaczonych do organizowania czasu. Niestety żaden z gotowych produktów nie jest na tyle elastyczny, uniwersalny i modyfikowalny, aby w pełni dopasować się do Twojego życia.


Jedynym sposobem znalezienia terminarza idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom jest stworzenie go samemu od podstaw.

Pomoże Ci w tym metoda BULLET JOURNAL.

BULLET JOURNAL to analogowy sposób organizowania teraźniejszości i planowania przyszłości. Opiera się na kilku prostych zasadach, dzięki którym szybko stworzysz własny notatnik do zarządzania czasem i swoimi sprawami. A ponieważ dokonasz tego samodzielnie i „od zera”, będzie on całkowicie spersonalizowany.
Wydawnictwo Insignis przygotowało dwie pozycje książkowe, które wprowadzą cię w zorganizowany świat rewolucyjnego systemu BULLET JOURNAL, integrującego dziennik, organizer i notes. Pierwsza z nich to Twój rok z bullet journalem. Jest to poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć własny BULLET JOURNAL – zrobisz to, korzystając wyłącznie ze zwykłego zeszytu i podstawowych przyborów do pisania!
Drugi tytuł to Bullet journal. Bądź pięknie zorganizowana – przygotowany przez artystę plastyka gotowy szablon BULLET JOURNALA, który możesz samodzielnie uzupełniać, kolorować i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeżeli pragniesz mieć piękny BULLET JOURNAL i niekoniecznie chcesz zaczynać od czystego zeszytu, a do tego lubisz kreatywne wyzwania, ta książka okaże się dla Ciebie idealna.

Zennor Compton. Twój Rok z Bullet Journalem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie.

Twój rok z bullet journalem to przystępny poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć spersonalizowany systemu organizacji Bullet Journal. Znajdziesz tu mnóstwo inspirujących wskazówek i twórcze ćwiczenia na każdy dzień roku, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 365 sekund.
Po lekturze tej książki, Twój własny bullet journal stanie się miejscem na zapisanie codziennych przypominajek i istotnych dat, twoich życiowych aspiracji, marzeń, planów i cennych wspomnień. Właściwie skomponowane listy idealnie dopasowane do twoich potrzeb sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu i nie pominiesz żadnego zadania. Zacznij od wynotowania swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje
postępy. Zorganizuj się efektywnie i kreatywnie dzień po dniu!

Bullet Journal. Bądź pięknie zorganizowana.

David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji. Bullet Journal to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób
monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Journal to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długoterminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek. Dowiesz się, co zrobić, żeby żyć życiem, jakiego pragniesz.

Premiera obu książek w listopadzie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.