ELFI – SPERSONALIZOWANE VIDEO OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA | KONKURS

Jak sprawić dziecku ogromną radość i pozwolić mu poczuć niewyobrażalną magię Świąt Bożego Narodzenia? Zamówić spersonalizowane video i list od samego Świętego Mikołaja!


Video od Mikołaja

Na Elfi natknęłam się rok temu szukając oryginalnego listu od Świętego Mikołaja dla Kuby. Mojemu dziecku bardzo zależało na tym, by upewnić się, że jego list dotarł i dostanie wymarzone prezenty. Pamiętam, że sama odczułam straszną ekscytację, kiedy kilkanaście minut później razem oglądaliśmy film, który został przygotowany specjalnie dla niego. Radości i zdumienia nie było końca.

W tym roku również postanowiłam stworzyć dla Kuby film od Świętego Mikołaja. Do wyboru miałam trzy motywy, ale zdecydowałam się na Elfa Fajtłapę. Wystarczy w edytorze spersonalizować video (między innymi wpisać wiek, imię i wgrać zdjęcia), zamówić i w ciągu dwóch godzin film będzie gotowy. Możemy obejrzeć go online, lub zapisać na komputerze. Dodatkowo, logując się do naszego konta możemy edytować nasz film, co postanowiłam wypróbować. Za pierwszym razem zaznaczyłam, że Kuba był grzeczny, a przy edycji kliknęłam w drugie okienko i postawiłam na inne zdjęcia. Efekt? Naprawdę świetny. Bardzo podoba mi się możliwość podejrzenia wszystkich motywów filmu przed zdecydowaniem się na ten jeden właściwy. Można zrobić to TUTAJ.

Jak na film zareagował Kuba? Kiedy oglądał go pierwszy raz był pod takim wrażeniem, że dostał wypieków na twarzy, naprawdę! Chyba zapomniał o tym, że podobny film otrzymał rok temu i nie mógł uwierzyć, że Mikołaj nie tylko miał jego zdjęcia, ale i wiedział, gdzie dokładnie mieszka. Kiedy oglądał film drugi raz – rozmawiał do monitora, poważnie. Próbował przerywać Mikołajowi mówiąc: “Mikołaju poczekaj, chcę coś powiedzieć”. Emocje naprawdę warte ceny, która i tak wydaje mi się bardzo przystępna.

List od Mikołaja

Tym razem oprócz filmu zamówiłam dla Kuby list od Świętego Mikołaja w wersji Gold – został on dziś wysłany, więc z pewnością pokażę go Wam później na blogowych profilach w social media. Czym różni się wersja Gold od standardowej? Tym, że poza listem nasze dziecko otrzyma dyplom, kartkę, pocztówkę i naklejkę, a to wszystko zapakowane w prześliczną kopertę.

Nowością jest także opcja “Pobierz za darmo” – gdzie znajdziemy kolorowanki, świąteczny (spersonalizowany) kalendarz, listo do Mikołaja i tapety na pulpit komputera.Konkurs – wygraj film od Świętego Mikołaja

Kochani, żeby przyjemnie rozpocząć ten świąteczny sezon – mam dla Was małą niespodziankę!  Wystarczy, że w komentarzu na Fan Page pod grafiką konkursową (znajdziecie ją tutaj) napiszecie imię i wiek Waszego dziecka, do którego powędrowałoby video od Mikołaja. Wspólnie z Kubusiem wybierzemy trzy osoby, które będą miały możliwość darmowego stworzenia filmu od Świętego Mikołaja dla swojego dziecka. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest bycie “fanem” Fan Page Mamy Kubusia i Elfi. Miło będzie też, jeśli powiadomicie swoich znajomych o konkursie. Bawimy się do 20 listopada! ;)

Może Ci się również spodoba

10 komentarzy

 1. Ja już w tym roku też się zdecydowałam, więc dam szansę innym, bo my już czekamy :)

 2. Ania Stępniak pisze:

  Zuzia lat 5 i pół?

 3. Patrycja pisze:

  Bardzo fajny pomysł :) obiło mi się to o uszy w zeszłym roku, ale teraz dopiero pokazałaś mi, jak to wygląda w praktyce

 4. Adaś wie o Mikołaju prawdę, ale ciekawe jakby zareagował na taki filmik.

 5. Małgorzata Skiba pisze:

  o bardzo ciekawy prezent dla dziecka. Zastanowię się nad nim w przyszłym roku :)

 6. Patrycja Iwanicka pisze:

  Akceptuje regulamin
  Udział wzięty na fb ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.