POKÓJ NOWORODKA I MAŁEGO DZIECKA

Ciąża tu, ciąża tam – gdzie się nie obejrzę, tam jakaś znajoma w ciąży. Ostatnio jednej z koleżanek pomagałam wybierać dodatki do pokoju jej córeczki, która urodzi się za kilka miesięcy i to zainspirowało mnie do stworzenia tego wpisu.


Nie jest żadną tajemnicą, że jestem ogromną fanką białych mebli i gdyby przyszło mi teraz urządzać pokój dla noworodka czy maleńkiego dziecka – byłby on skąpany w bieli i pastelach. Mam świadomość tego, że sporej grupie osób przejadły się już białe wnętrza, jednak moja miłość do nich nie skończy się chyba nigdy. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale ja akurat lubię to robić –  w końcu gdyby nam wszystkich podobało się to samo, byłoby najzwyczajniej w świecie nudno, prawda? Nie jest żadną tajemnicą, że jestem ogromną fanką białych mebli.

POKÓJ DLA NOWORODKA – INSPIRACJE

Przyznam, że kiedy zobaczyłam ten różowy fotel – moje serce zaczęło być szybciej i to z dwóch powodów. Po pierwsze – przypomniał mi się czas, kiedy sama karmiłam Kubę, a po drugie – fotel tego typu jest na mojej “tajnej liście”. Urządzanie pokoju czy też kącika dla noworodka z całą pewnością jest jedną z tych przyjemniejszych rzeczy, jakie czekają na przyszłą mamę.

*Wszystkie pokazane tutaj produkty pochodzą ze sklepu internetowego babydeco.eu.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. naszebabelkowo.blogspot.com pisze:

    My akurat prawie wszystkie meble w mieszkaniu mamy w ciemnym kolorze wenge – ale rozjaśniamy białymi i beżowymi akcentami.

  2. Małgorzata Skiba pisze:

    Karolina, szkoda że nie widzisz mojego zachwytu. Kącik do karmienia , jest zaprojektowany tak, że bez względu na częstotliwość karmienia (nawet w nocy!) z przyjemnością bym wstawała z łóżka i biegła do pokoju córeczki – żeby tylko zatopić się w tym baśniowym fotelu :)

  3. Patrycja pisze:

    Biele i pastele to również byłyby moje wybory, gdybym miała możliwość planować kącik noworodka i niemowlaka od zera :)

  4. O matko, jak mi się takie meble podobają! Ale z doświadczenia wiem, że przy moich urwisach nie mają prawa bytu :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.