JAK SAMOTNA MATKA MA WYCHOWAĆ SYNA?

Jak wychowywać syna, aby nie popełnił błędów ojca, traktował kobiety z szacunkiem? Jak wychować syna, aby w tym trudnym świecie nie był życiowym łamagą? Czy jest na to jakiś złoty środek?


I tutaj powinien być mój wpis. Zbierałam się do niego od naprawdę długiego czasu i miał być strasznie długi – chciałam wyczerpać temat całkowicie i przedstawić swój punkt widzenia. Na kilkanaście dni przed planowaną publikacją tego wpisu napisał do mnie Marcin, który jak sam mówi o sobie – jest mężczyzną szczerym do bólu. Podesłał mi tekst, który traktował ten sam temat z męskiego punktu widzenia. I przyznam, że po tej lekturze wiedziałam, że nie ma najmniejszego sensu, abym publikowała swój tekst. To, co napisał Marcin jest po prostu perfekcyjne i nie ma potrzeby czegokolwiek dodawać. Zgadzam się z każdym napisanym przez niego zdaniem.

Doskonale wiesz kto za to odpowiada czyli ich ojcowie oraz matki. Wpis jest kierowany głównie do samotnych matek, bo dużo takich wśród moich czytelniczek jest takich, ale myślę że nie tylko. Jeżeli zostawił Cię facet (w przypadku Kobiet), rozwiodłaś się bo nie mogłaś go znieść, nie układało Wam się lub zdradził Cię z inną to nie wyżywaj się na całej rasie męskiej. Jeżeli macie cudowny owoc Waszego związku w postaci dziecka i jest nim syn to raczej zadbaj o wychowanie swojego dziecka tak by wychować go na MĘŻCZYZNĘ i to przez duże “M”.

Tekst Marcina przeczytasz tutaj: Wychowanie dziecka? Proszę, wychowaj syna na MĘŻCZYZNĘ!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.