CO DLA BABCI I DZIADKA?

Już za niecałe trzy tygodnie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Macie już pomysł na prezent?


Co roku to samo- to my mamy zastanawiamy się nad tym jaki prezent na Dzień Babci będzie idealny. Myślimy o tym, jaki prezent na Dzień Dziadka okaże się strzałem w dziesiątkę. Na szczęście żyjemy w czasach kiedy znudziło nas już kupowanie skarpetek, czekoladek i rękawiczek, a internet otwiera przed nami szereg różnych możliwości.

Przy wyborze prezentu dla dziadków warto wykorzystać fakt, że kilka dni temu przywitaliśmy nowy rok. Jeśli więc jest ogromna szansa, że dziadkowie nie wydrukowali sobie jeszcze zdjęć z minionego roku Dlaczego? Wszyscy żyją noworocznymi postanowieniami. Prawdą jest też, że z wiekiem wszyscy robimy się bardziej sentymentalni, a dziadkowie uwielbiają spersonalizowane prezenty. Zazwyczaj jest tak, że dziadkowie nie widzą codziennie swoich wnuków, w efekcie czego świetnym pomysłem na prezent będzie dla nich fotoksiążka.

Zostając w temacie spersonalizowanych prezentów i nadal zastanawiając się nad tym, jaki prezent na Dzień Babci sprawi jej przyjemność, warto zastanowić się nad możliwościami jakie dają nam fotoksiążki. Odkąd na rynku pojawiła się możliwość stworzenia książki z własnymi zdjęciami, większość z nas wybiera tą formę zachowania wspomnień odpuszczając sobie tradycyjne albumy. Projektowanie fotoksiążek nie zajmuje wiele czasu, jeśli wcześniej przygotujemy sobie zdjęcia, które chcemy wykorzystać. Z kolei szablony fotoksiążek otwierają przed nami wiele możliwości, dzięki którym fotoksiążka zamienić się może w co tylko zechcemy.

Osobiście wychodzę z założenia, że jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie możemy podarować drugiej osobie są właśnie emocje połączone ze wspomnieniami. Nic nie wzrusza nas tak mocno, jak możliwość ponownego, namacalnego przeżycia czegoś, co już dawno za nami. Jak dobrze wiecie – sama na urodziny stworzyłam dla siebie fotoksiążki, w których znajdują się wyłącznie zdjęcia moje i Kuby z ostatnich pięciu lat. I kiedy mam gorszy dzień – otwieram jedną z nich, wspominam, a w efekcie tego chcąc nie chcąc – uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy.

A Wy macie już pomysły na prezent na dzień Babci i Dziadka?

 

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. TosiMama pisze:

    Też planujemy fotoksiążki :)

  2. Karolina Yun pisze:

    Ja mam foto książkę z moimi najlepszymi zdjęciami z Korei. Extra sprawa i piękna pamiątka na lata :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.