SIECIÓWKOWE HITY NA WIOSNĘ

Z racji tego, że niebawem przyjdzie mi wymienić część garderoby Kuby – jestem na bieżąco z tym, co nowego w sieciówkach dla kilkuletnich chłopców i zgodnie z obietnicą – przedstawiam Wam swoje typy.

Kurtka

Ten żółciak z ZARY jest czymś w rodzaju miłości od pierwszego wejrzenia, a co najważniejsze – podoba się również Kubie i okazuje się, że mamy całkiem podobny gust. W efekcie tego, że idealną kurtkę znalazłam – nie szukałam już niczego więcej. Link do kurtki tutaj.

Kamizelka

Skoro idealną kurtkę znalazłam w ZARZE pomyślałam, że zerknę też na kamizelki i wiecie co? Przeczucie mnie nie myliło! Dopatrzyłam się świetnej kamizelki z kapturem! Kolor mnie oczarował i został zaakceptowany przez Kubę, jednak dostępna jest jeszcze w trzech innych! Link do kamizelki tutaj.

Buty

Już od dłuższego czasu niemal wszystkie buciki Kuby pochodzą z Reseved, lub z H&M. Tym razem wpadły mi w oko dwie pary z tej pierwszej sieciówki i ich zakupu z pewnością nie odpuszczę. Dodatkowo, od dłuższego czasu bezskutecznie szukałam dla Kuby ładnych kaloszy z motywem dinozaura i wreszcie je znalazłam! Buty za kostkę tutaj, kalosze tutaj.

Spodnie i bluzy

Tutaj niestety (a na szczęście dla mojego portfela!) niczym Was nie zainspiruję, ponieważ ani nic szczególnie mnie nie urzekło, ani nic nie jest Kubie w tym momencie potrzebne. Te części garderoby będziemy kompletować w wakacje.

Dodatki

Czapki z daszkiem zawsze są z H&M – jako jeden z nielicznych sklepów mają czapki z prostym daszkiem. Kuba zdecydował się na motyw z Batmanem. Wybrał też sobie okulary przeciwsłoneczne, jednak ze względu na ich cenę, mam sporę wątpliwości co do ich jakości. Czapka tutaj, okulary tutaj. Z kolei kokardka z Reseved (tutaj) świetnie sprawdzi się pierwszego września!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.