WIOSNA W SIECIÓWKACH – CO DLA MAMY?

Ostatnio pokazywałam Wam swoje typy na uzupełnienie szafy Kubusia, więc teraz czas na garderobę mamy! Co wpadło mi w oko?


Doszła mi już żółta kurtka Kuby i powiem Wam, że jestem naprawdę zachwycona! Niestety nie mogłam zamówić butów, bo okazało się, że odpowiedniego rozmiaru nie ma już w sklepie internetowym – pozostanie mi więc w najbliższym czasie odwiedzić centrum handlowe w Gdynii. To jedno z miejsc, w którym znajdę wszystkie nasze ulubione sklepy. Niejednokrotnie miałam już okazję przekonać się, że Reserved Gdynia jest najbardziej wyposażonym sklepem tej sieci w okolicy.
Nie wiem dlaczego, ale mam ogromną słabość do tego sklepu – zarówno do działu damskiego, jak i dziecięcego. Zazwyczaj znajdę tam to, czego szukam, a i często pojawiają się ciekawe promocje i kupuję dla Kuby większe rozmiary. Przy okazji z pewnością rozejrzę się za czymś dla siebie, ponieważ moja ukochana torebka z tego sklepu potrzebuje już podmiany. Jakie torebki wpadły mi w oko?
Z ciekawości przejrzałam też ofertę sklepu Primamoda i przyznam, że i tak trafiłam na kilka fajnych perełek, choć niestety ze względu na budżet pozostanie mi jedynie do nich powzdychać. ;) A gdybyście szukały czegoś dla swoich drugich połówek, to podobno Quicksilver Sklep przygotował bardzo fajne promocje.
A Wy wolicie zakupy online czy raczej należycie do osób, które wolą wszystko obejrzeć i przymierzyć? ;)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.