Jesteś fanem Strażaka Sama?

Z okazji premiery nowego filmu mamy dla Ciebie konkurs! Strażak Sam wraca w zupełnie nowej roli. Wasz ulubiony bohater zostaje gwiazdą filmową! A co z tego wyniknie? O tym dowiecie się w najnowszym, pełnometrażowym filmie „Strażak Sam. Kamera w akcji”, który już 15 września będzie miał swoją premierę na kanale MiniMini+. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech bogatych zestawów produktów i zabawek z wizerunkiem ulubionych bohaterów.


Serial animowany, który ponad dwadzieścia lat temu skradł serca dzieci na całym świecie, opowiada o przygodach Sama oraz jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy. W każdym z odcinków, mali widzowie mogą wspólnie z dzielnym strażakiem rozwiązywać codzienne problemy mieszkańców. Podczas bajki, dzieci poznają zasady bezpieczeństwa oraz dowiadują się jak ważne jest pomaganie innym.

W najnowszej produkcji pełnometrażowej „Strażak Sam. Kamera w akcji”, bohater trafi na plan filmowy i wcieli się w rolę aktora, co jak można się domyślać przyniesie wiele przygód i ciekawych zwrotów akcji.

Nagrody

Do wygrania jest jeden z trzech zestawów zabawek i gadżetów „Strażaka Sama”, a uczestnik sam wybiera, o który z nich chciałby zawalczyć. Do wygrania m.in. torby, plecaki, puzzle, kosmetyki, pościel, ręczniki z podobizną strażaka z Pontypandy i jego przyjaciół.

Co zrobić, aby wygrać?

Z okazji nowego filmu, marka przygotowała konkurs dla największych fanów przygód dzielnego strażaka. Zasady są proste. Wystarczy wejść na stronę konkursową i odpowiedzieć na trzy proste pytania. Najwięksi fani nie będą mieli najmniejszego problemu z rozwiązaniem zadania, a Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z najdzielniejszym bohaterem Pontypandy z łatwością odnajdą odpowiedzi na pytania
w samej bajce.

Więcej informacji o konkursie: www.strazaksamkonkurs.pl
Akcja trwa od 5 września do 18 września.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. marta pisze:

    lubie to :)))

  2. Kinga pisze:

    Lubimy strażaka Sama :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.