BUTY DLA DZIECI – JAK KUPOWAĆ I PORTFELA NIE ZRUJNOWAĆ?

Wybór odpowiedniego obuwia dla dziecka często jest zmorą rodziców – jednak chcąc nie chcąc musimy mierzyć się z tym problemem co kilka miesięcy przy okazji zmiany pory roku.


Buty dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

Przyznaję się bez bicia, że dla mnie najważniejszym elementem przy wyborze butów dla Kuby jest… ich wygląd. Nie wyobrażam sobie, abym mogła mu kupić parę obuwia, która będzie miała super cenę, ale będzie po prostu brzydka. Uważam, że wielu rodziców wychodzi z podobnego założenia – wszystkim nam przecież zależy na tym, aby nasze dzieci wyglądały ładnie. Działa to też jednak w drugą stronę – nie kupię butów, które będą przepiękne, ale będą miały kosmiczną cenę czy będą wykonane z fatalnych materiałów. Kupując buty zwracam też uwagę na ich funkcjonalność – zazwyczaj jest to obuwie zapinane na rzep czy zapinane na zamek, co pozwala nam zaoszczędzić sporą ilość czasu każdego ranka i przy każdym wyjściu z domu.

Jak zmierzyć dziecku stopę?

Kiedy Kuba był nieco młodszy nie miałam większych problemów z wyborem rozmiaru nowych butów, ponieważ jego stopa nie rosła wtedy jeszcze tak szybko. Zazwyczaj było tak, że rozmiar sandałów, które kupiłam na wakacje odpowiadał rozmiarowi obuwia jesiennego. Z czasem jednak jego rozmiar zaczął zmieniać się bardzo szybko i przed każdym zakupem musiałam się nieźle się nagłowić, by wybrać odpowiednią parę butów za pierwszym razem. Najprostszym sposobem na zmierzenie stopy dziecku jest odrysowanie jej na kartce i zmierzenie odległości między najdalej oddalonymi od siebie punktami (piętą i “najdłuższym” palcem). Wtedy dodajemy już centymetr czy półtorej luzu i szukamy odpowiedniego rozmiaru.

Nowe buty – stacjonarnie czy online?

Jedynymi butami, jakie kupuję Kubie stacjonarnie są sandały na lato z racji tego, że jego podbicie jest nieco wyższe i zależy mi na tym, aby nie odczuwał dyskomfortu. Kiedy jednak chodzi o sportowe obuwie dla dzieci – zawsze szukam ich w sklepach internetowych. Kieruję się wyglądem, funkcjonalnością, doborem materiałów i przede wszystkim… ceną, która niestety zwala czasami z nóg. Całkiem niedawno znalazłam przepiękne buty zimowe dla Kuby, które kosztowały kilkaset złotych! Taki wydatek na buty dla aktywnego sześciolatka, które posłużą mu zaledwie kilka miesięcy jest co najmniej absurdalny.

Zalando Lounge – markowe obuwie do 75% taniej

Czy istnieje możliwość kupienia dobrego, markowego obuwia dla dzieci w cenie, która nie zrujnuje naszego portfela (szczególnie teraz, kiedy powoli będziemy myśleć o Świętach)? Okazuje się, że tak i tym rozwiązaniem jest Zalando Lounge. To zupełna nowość od znanego nam już wszystkim Zalando, która oferuje szybkie wyprzedaże markowych ubrań, obuwia i dodatków ze zniżką sięgającą niekiedy nawet 75%! Aby dokonać zakupu i sprawdzić aktualne wyprzedaże nie musimy zakładać nowego konta – zalogujemy się tymi samymi danymi, którymi logujemy się do tradycyjnego Zalando. I tym sposobem za zimowe obuwie dla dzieci, zapłacimy sporo mniej, co pozwoli nam nie nadwyrężyć naszego budżetu. Oczywiście w Zalando Lounge znajdziemy nie tylko markową modę dziecięcą, ale również damską i męską, a nawet świąteczne dekoracje w obniżonych cenach! Sądzę, że naprawdę warto sprawdzić wyprzedaże Zalando Lounge przy wyborze nowej, zimowej garderoby czy butów na zimę dla dziecka.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.