EUROPEJSKIE JARMARKI ŚWIĄTECZNE I BOŻE NARODZENIE W RZYMIE – SPRAWDŹ OFERTY LAST MINUTE

Mam dość porządków, gotowania posiłków i marzysz o Świętach z prawdziwego zdarzenia, podczas których spędzisz czas w rodzinnym gronie? A może chcesz zobaczyć zagraniczne Jarmarki Bożonarodzeniowe?


Boże Narodzenie w Rzymie

Rzym przyciąga swoim urokiem przez cały rok, jednak to właśnie w okresie bożonarodzeniowym spotkamy tutaj najwięcej turystów. Przystrojone uliczki i place Watykanu, malownicze krajobrazy otulone świątecznymi akcentami i ogromna choinka na Placu Świętego Piotra w Watykanie – są tylko jednymi z wielu atrakcji, które zdecydują się spędzić Boże Narodzenie w Rzymie. W cenie pobytu, który potrwa aż aż pięć dni otrzymujemy noclegi, wyżywienie, opiekę pilota i ubezpieczenie. Dodatkowo oczywiście zwiedzimy kilka miasta (w tym Asyż i Watykan), weźmiemy udział w uroczystej pasterce celebrowanej przez samego Papieża w Watykanie. Nie zabraknie też czasu na rodzinne spacery i zakupy.


Jarmark Bożonarodzeniowy – Praga i Drezno

Jarmarki Bożonarodzeniowe organizowane są od lat w wielu miejscach w Europie i na całym świecie. Mimo upływu czasu nadal cieszą się ogromną popularnością i kuszą mieszkańców oraz turystów licznymi atrakcjami. W tym roku podczas trzech dni możemy odwiedzić Jarmarki Bożonarodzeniowe w Pradze i Dreznie! To wspaniała okazja, aby spędzić czas z najbliższymi i zobaczyć, jak wyglądają świąteczne jarmarki w innych krajach. Poznamy narodowe przysmaki, zobaczymy najważniejsze zabytki i będziemy mieli okazję zrobić przedświąteczne zakupy na jarmarkach w Czechach i w Niemczech. Z całą pewnością może to być niezapomniana przygoda dla całej rodziny.


Jarmark Bożonarodzeniowy w Mediolanie

Przedświąteczne szaleństwo we Włoszech? Kojarzony z modą i sztuką elegancki Mediolan kusi wielu turystów, a już teraz możemy odwiedzić go przy okazji świątecznych jarmarków. W ciągu trzech dni zwiedzimy europejską stolicę mody, skosztujemy włoskich przysmaków świątecznych i zobaczymy znane budowle w świątecznej odsłonie! Dzięki krótkiemu przelotowi będziemy mieli więcej czasu na zwiedzanie tej pięknej miejscowości i poznanie jej zakątków. Jarmark Bożonarodzeniowy w Mediolanie z pewnością wywrze na nas ogromne wrażenie i na długo zapisze się w naszej pamięci.

Więcej na temat Jarmarków Bożonarodzeniowych w Europie, Świętach Bożego Narodzenia i wycieczkach last minute znajdzie na stronie Biura Podróży ITAKA.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Kinga pisze:

    Oh chciałabym się tam znaleźć

  2. Ministerstwo Gadżetów pisze:

    Europejskie jarmarki świąteczne są świetne :) Klimat jest tam nieporównywalny z niczym innym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.