PLANNER NA GRUDZIEŃ I ŚWIĘTA 2018 – DO DRUKU

Gotowi odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra? Tak, jak w zeszłym roku – przygotowałam dla Was świetne plannery do druku, które ułatwią Wam organizację i przygotowania!


Jak dobrze wiecie, uwielbiam panować nad wszystkim co mnie otacza. Po kilku latach planowanie po prostu weszło mi w nawyk, dzięki czemu bardzo rzadko zdarza mi się zapomnieć o czymś istotnym. Lubię tworzyć listy i następnie odhaczać na nich to, co już wykonałam. Zapisuję nawet te z pozoru najmniej istotne rzeczy, w efekcie czego mam kontrolę nad zdecydowaną większością spraw.

Planner grudzień 2018

Pierwszym plannerem jaki dla Was przygotowałam jest najzwyczajniejszym w świecie kalendarzem na grudzień z oznaczonymi ważnymi datami i sporą ilością miejsca na Wasze notatki.

Plannery świąteczne 2018

W czterech następnych plannerach skupiłam się na Świętach Bożego Narodzenia. Jeśli zdecydujecie się je pobrać i wydrukować – ułatwicie sobie świąteczne porządki, zapanujecie nad zakupami i wigilijnymi posiłkami i nie zapomnicie kupić wszystkich prezentów. Ostatnim plannerem jest menu sylwestrowe i o ile taką imprezę urządzacie w swoich domach – może być bardzo pomocny.

🎄 planner na miesiąc grudzień 🎄

🎀 planner porządków świątecznych 🎀

🎈 planner wigilijnych posiłków 🎈

🎅 planner świątecznych zakupów 🎅

🎁 planner świątecznych prezentów 🎁

🎉 planner sylwestrowych posiłków 🎉

Udanego planowania!

*Oczywiście, tak jak w zeszłym roku – plannery są dla Was do pobrania całkowicie za darmo. Nie możecie jednak czerpać z nich żadnych korzyści majątkowych ani używać ich w komercyjnych celach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.