CO NA MIKOŁAJKI DLA MAMY?

“Mama, a Ty pewnie jak co roku nie dostaniesz prezentu od Mikołaja, co?” – to pytanie Kuby utwierdziło mnie w przekonaniu, że w tym roku muszę sobie prezent zamówić sama, bo jeśli nie ja, to kto?


Spersonalizowane kalendarze i notesy

Nie trzeba znać mnie dobrze, aby wiedzieć, że jeśli chce mi się sprawić przyjemność poprzez podarunek to zawsze, ale zawsze – najlepszym wyborem będzie notes. Od kilku lat planuję każdy dzień, rozpisuję wszystkie zadania do zrobienia i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Tylko w ten sposób mogę zapanować nad wszystkim dookoła i znaleźć chwilę dla siebie między etatem, zleceniami, blogiem i Kubą. W tym notesie zakochałam się od pierwszej wejrzenia, kiedy tylko zobaczyłam go w sklepie internetowym. Kratki są bardzo jasne, w efekcie czego nie przysłaniają całości i nieco grubsze niż w notesach, z których korzystałam dotychczas. W tym notesie rozpisałam już sobie plan najbliższego miesiąca i muszę przyznać, że po tym papierze pisze się naprawdę świetnie.

Wiecie, że już od kilku lat nie miałam książkowego kalendarza rocznego? Dlatego właśnie postanowiłam, że w nadchodzący 2019 rok wejdę z własnym kalendarzem. Podobnie, jak w przypadku notesu zdecydowałam się na kolor fioletowy i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Ktoś mógłby spytać – czy jest sens posiadania kalendarza, skoro prowadzę dokładne plannery? Moja odpowiedź brzmi: tak, jest sens. W notesie planuję najdrobniejsze szczegóły i zawsze, ale to zawsze trzymam go w domu. Kalendarz z kolei posłuży mi do zapisywania wizyt u lekarza, których ostatnimi czas mamy niestety całkiem sporo czy ważnych dat związanych ze szkołą Kuby.


Spersonalizowane kubki

Muszę przyznać, że od naprawdę dawna szukałam idealnego Kuba. Chciałam czegoś prostego, trochę eleganckiego i jednocześnie wpadającego w oko. Niestety, mimo tego, że poświęciłam sporo czasu nie udało mi się niczego znaleźć. Dlatego zamawiając notes i kalendarz postanowiłam również sprawdzić kubki i choć miał to być prezent typowo dla mnie, to mając na uwadze fakt, że Kubie również przydałby się kubek do kakao na zimowe wieczory – udało mi się połączyć obie moje intencje.

Pierwszy kubek rzucił mi się w oczy ze względu na ten sam napis, jaki wybrałam dla swojego kalendarza. Jego ogromnym plusem jest fakt, że jest ogromny, dzięki czemu poranna kawa nabierze dla mnie nowego wymiaru. Kubki z inicjałami są teoretycznie kubkami dla par, ale postanowiłam to nieco zaczarować i zrobić z tego kubki dla mamy i dziecka. Moje serce od razu skradły te cudowne uchwyty w kształcie serca – i ku mojej radości spodobały się one również Kubie. Nawet nie wyobrażacie sobie jego domu z tego, że ma kubek prawie taki sam, jak mama!

Idealne prezenty na Mikołajki i Święta

Cóż, jak widzicie w tym roku Mikołaj odwiedził mnie znacznie szybciej i tym razem Kuba nie powie mi, że Święty nic mi nie przyniósł. ;)

Więcej inspiracji na prezenty na Mikołaja i Święta Bożego Narodzenia znajdziecie na www.mygiftdna.pl.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Malutka pisze:

    Zgadzam się w 100% z tym, ze prezent powinien być spersonalizowany :) wtedy ta druga osoba wie, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby dokonać wyboru upominku :) ja mamie ostatnio kupiłam spersonalizowany kalendarz :) znalazłam go w sumie przypadkiem :) mama była mega zadowolona :) teraz nie rusza się bez niego nigdzie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.