JAK ZATRZYMAĆ CZAS DZIECIĘCYCH WAKACJI?

Oczekiwanie na wakacje

Wszyscy z wytęsknieniem czekamy na moment, w którym możemy na krótki czas zapomnieć o obowiązkach związanych z domem, naszą pracą czy wszelkimi innymi zajęciami. Odliczamy dni, bardzo często używamy nawet w tym celu specjalnej aplikacji pobranej na naszego smartfona, aby w ten sposób choć częściowo przybliżyć się do zdecydowanie najlepszego okresu w roku, czyli wakacji. Pomimo tego, że czas przygotowawczy bardzo często kojarzy nam się z nerwowym poszukiwaniem noclegów, pospiesznym kompletowaniu niezbędnych akcesoriów, to już w pierwszym dniu wyjazdu czujemy ulgę i odprężenie. Gdzie najlepiej spędzić wakacje, aby wrócić do codzienności z “naładowanymi bateriami”? Jak zatrzymać czas dziecięcych wakacji, żeby pozostał on w naszej pamięci jak najdłużej? Poznaj odpowiedzi na te i na inne pytania, rodzące się szczególnie w rozpoczynającym gorącym sezonie letnim!

Najlepsze miejsca na spędzenie rodzinnych wakacji

Co do wyboru miejsca wakacyjnego odpoczynku, najczęściej decydujemy się na bezstresowy wypoczynek nad morzem, gdzie całymi dniami zażywamy słońca i kąpiemy się w słonej wodzie, lub na wyjazd w góry, na który zwykle decydują się osoby aktywne, tzw. miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu. Jedna i druga opcja jest zależna od osobistych preferencji, jednak, zgodnie z psychologicznymi zaleceniami, osobom na co dzień prowadzącym siedzący tryb życia, pracującym w biurze lub korporacji, zdecydowanie zaleca się spędzenie wakacji aktywnie. Pomoże to uciec od wykonywanego zawodu, zażyć świeżego powietrza na łonie natury i prawdziwie odpocząć. Wybór taki może okazać się nieoceniony, ponieważ osoby te zwykle mają znacznie mniej czasu na ruch i aktywność fizyczną. W takim przypadku z pewnością warto postawić na wyjazd w góry, gdzie piesze wędrówki będą codziennością.

Po drugiej stronie znajdują się osoby będące w ciągłym ruchu, które wracając z pracy marzą o ciepłej kąpieli i odpoczynku. Wszystkim prowadzącym na co dzień aktywny tryb życia, pełen stresu, jako miejsce spędzenia wakacji zaleca się wybranie morza lub jeziora, ponieważ tam będzie możliwy prawdziwy relaks. Osoby te, leżąc na plaży odetną się od wszelkich niepotrzebnych myśli i złych emocji, a do pracy wrócą w pełni sił.

Zdecydowanie świetnym wyborem będzie również weekend na Mazurach! To, bardzo często pomijane, miejsce wakacyjnego wypoczynku, oferuje cały wachlarz atrakcji i różnych form spędzania czasu. Odnajdą się tam zarówno miłośnicy spokojnego relaksu jak również fani aktywnego spędzania czasu. Kraina Polskich Jezior pozwala odkryć piękno sportów wodnych, co szczególnie spodoba się najmłodszym. Spływ kajakowy czy narty wodne są świetnym pomysłem na pogłębienie rodzinnych relacji. Po powrocie, dzięki utworzonemu albumowi z wywołanymi odbitkami cyfrowymi przez długi czas będziecie wspominać chwile spędzone nad jeziorem. Możliwe to będzie również dzięki fotonaklejkom, którymi możemy ozdobić nasze biurko, laptopa czy dowolne meble. Miniaturowe fotografie na bieżąco przypomną o wspaniałych wspomnieniach z wakacji.

Jak zatrzymać czas wakacji?

Nieodłącznym elementem każdych wakacji są zdjęcia – to dzięki nim zatrzymujemy chwile, które możemy przeglądać w dowolnym czasie. Przypominają nam one wspaniałe wspomnienia z okresu, w którym nie myśleliśmy o codziennych obowiązkach. Zdecydowanie wywoływanie zdjęć jest świetną opcją na skompletowanie naszego domowego albumu, który jest przepiękną pamiątką wspólnie spędzonego czasu. Tradycja ta pogłębi rodzinne więzi między partnerami oraz dziećmi, a dzięki przeglądaniu fotografii wrócimy pamięcią do szczęśliwych wspomnień.

Technologia oferowana w dzisiejszych czasach pozwala na wywołanie zdjęć w formie odbitek cyfrowych już od 35 groszy za sztukę, co jest bardzo niską ceną za tego typu usługę. Świetną opcją jest również zakup magnesów ze zdjęciami na lodówkę oraz zdjęcia w formie retro/vintage, tak bardzo popularnych w ostatnim czasie. Dla najpiękniejszych zdjęć warto postawić na wywołanie fotografii w formie plakatu – te występują w opcji dekoracji ściennej na błyszczącym papierze foto lub w formie fotoplakatów premium. Druga z ww. opcji, jak sama nazwa wskazuje, wykonywana jest na najwyższej jakości papierze w 12 wariantach formatów różniących się szablonem i układem. Opcją nową na rynku jest wywołanie zdjęcia za szkłem akrylowym, które nada fotografii odpowiednią głębię kolorów, blask i niezwykłe złudzenie trójwymiaru. Idealnie nada się również na prezent, ze względu na swój oryginalny wygląd. Na upominek idealnie będzie pasować kubek z nadrukowaną fotografią, która przypomni całej rodzinie o pięknym widoku oglądanym w wakacyjnym czasie. Warto rozważyć tę opcję, ponieważ z pewnością ucieszy ona zarówno najmłodszych, jak i każdego członka rodziny.

Wspólnie przeżyte wakacje

Decydując się na wywołanie zdjęć poprzez stronę internetową, oszczędzasz cenny czas, a tym samym zyskujesz najwyższą jakość zamawianych fotografii. Wakacje są bardzo ważnym okresem w roku, dlatego warto zadbać, aby zostały zapamiętane przez nas jak najdłużej.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Emilia pisze:

    Super wpis! Właśnie szukamy miejca do druku fotoksiążki z bałtyku 2020.

  2. CareErfy pisze:

    Super tekst, Pozdrawiam Autorkę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.